ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Je CeBeDe legální?

V České Republice je CeBeDe legální, jelikož neobsahuje psychoaktivní látky jako THC. Naše produkty jsou laboratorně testovány a mají 0% THC.

Jaký je rozdíl mezi technickým konopím a marihuanou?

Hlavním rozdílem je obsah THC. Marihuana obsahuje THC a způsobuje psychotropní účinky (“happy stav”). Technické konopí, musí dle zákona obsahovat méně než 0,3 % THC, což je důvodem, proč nemá CeBeDe psychotropní efekt, nezpůsobuje změny ve vnímání či v chování a nevyvolává závislost, a to ani ve vysokých dávkách. Proto je používání CeBeDe zcela legální.

Co se mnou udělá CeBeDe?

CeBeDe má spoustu blahodárných účinků pro náš organismus. Podle Světové zdravotnické organizace (WHO) CeBeDe napomáhá od stresu a bolesti, zrychluje regeneraci svalů, posiluje imunitu, zlepšuje kvalitu spánku a mnoho jiných pozitivních účinku pro naše tělo.

Je v pořádku, že barva oleje za nějaký čas ztmavne?

Ano. Pokud CeBeDe olej není uskladněn dle doporučení, tak může ztmavnout, tato změna barvy však nijak neovlivňuje účinnost oleje našich tinktur.

Můžu si na CeBeDe vypěstovat závislost?

CeBeDe lidské tělo dobře přijímá, nezpůsobuje změny v chování. Dle studií nebyly prokázány žádné náznaky závislosti. Světová zdravotnická organizace (WHO) považuje užívání CeBeDe za bezpečné. V některých studiích bylo zaznamenáno, že někteří z konzumentů  pociťovali změnu chuti k jídlu či únavu, avšak tyto studie testovaly CeBeDe společně s vysokými dávkami psychoaktivního THC.

Můžu po aplikaci CeBeDe produktů řídit dopravní prostředky?

Ano. CeBeDe nepatří mezi psychoaktivní látky na rozdíl od THC či alkoholu. Testery při policejních kontrolách nedetekují přítomnost CeBeDe v organismu, každopádně nedoporučujeme řídit bezprostředně po požití produktů s obsahem CeBeDe, protože podporuje kognitivní funkce mozku a zároveň uvolňuje tělo a relaxuje mysl.

Jak se CeBeDe užívá?

Produkty s obsahem CeBeDe užívejte dle potřeby. Inhalátor inhalujte, roll-onem potírejte problémová místa a CeBeDe kapky přidejte do jídla nebo nápoje. Pro  rychlejší působení rovnou kápněte pod jazyk. U každého produktu je specifikované doporučené dávkování, tak se snažte dodržovat.

Jak je to s expirací produktů s CeBeDe?

Produkty doporučujeme spotřebovat do 12 měsíců od jejich otevření.