V dnešní době díky rostoucí poptávce po CeBeDe výrobci nestojí na místě a přidávají kanabidiol v různých formách. Nejčastěji můžeme potkat CeBeDe v olejích nebo tinkturách, inhalátorech, bonbónech ale i v kapslích či mastech. Spektrum možností nám dáva na vybranou, která varianta Vám bude milejší. Jestli chcete vyzkoušet účinky CeBeDe, zde máme pro Vás základní výčet možných způsobů užití:

Ústně (spolknutím)

Nejběžnější metodou konzumace CeBeDe je běžné spolknutí pár kapek CeBeDe oleje. Po užití olej cestuje trávicí soustavou, v játrech je metabolizován a tudy se dostává do krevního oběhu. CeBeDe oleje jsou k dostání v praktickém balení s pipetou pro jednoduchou aplikaci. Stačí pipetou aplikovat požadované množství CeBeDe oleje na prst či lžičku, dát do úst a polknout.

Aplikace CeBeDe pod jazyk

Další oblíbenou metodou užívání je, že CeBeDe olej aplikujete pod jazyk, kde jej ponecháte asi 30 sekund, aby sliznice v ústech mohly CeBeDe i další aktivní látky v oleji vstřebat. Sublingvální podání s sebou nese rychlejší nástup účinků, neboť CeBeDe i další kanabinoidy v extraktu neprochází přes trávicí soustavou ani metabolizací v játrech.

Inhalace CeBeDe

Inhalace CeBeDe je taktéž velmi oblíbenou metodou mezi uživateli, pro které je prioritou zdraví. Inhalace je šetrná k plícím, současně umožňuje absorpci CeBeDe i méně zastoupených kanabinoidů skrze velkou absorpční plochu plicních sklípků předtím, než vniknou do krevního oběhu.

CeBeDe gummies (gumíci)

Příjemnější způsob, jak užívat CeBeDe, než je mlsání CeBeDe gummies, nejspíš neexistuje. V brzké době budeme mít tyto produkty skladem.

CeBeDe do jídla či nápoje

Chcete CeBeDe zařadit do běžného denního režimu? Přidejte CeBeDe olej do svého oblíbeného jídla nebo pití. Přidání kanabidiolu, ať už v podobě CeBeDe oleje nebo CeBeDe Nano, do hotových a zdravých pokrmů je nejen snadné, ale tato metoda může rovněž zlepšit absorpci samotného kanabidiolu a dalších kanabinoidů. Mastné kyseliny v potravinách fungují jako určité nosiče, což kanabinoidům umožňuje, aby byly vstřebány dříve, než jsou metabolizovány.

Aplikace CeBeDe na kůži

CeBeDe v podobě Roll On, lze aplikovat rovnou na kůži. Kanabidiol při tomto druhu aplikace se vstřebává do kůže a působí na buňky blízko povrchu, a tak nemusí proniknat do krevního oběhu.