CO JE TO CeBeDe

Aktivní látka zvaná Cannabidiol.

CeBeDe je aktivní látka z konopí, zvaná Cannabidiol (zkratka CeBeDe). Jedná se o cennou přírodní sloučeninu s mnoha pozitivními vlastnostmi, které již nacházejí uplatnění ve farmaceutickém, ale také v potravinářském či kosmetickém průmyslu.

Nově se uplatňuje ve veterinálním prostředí, kde napomáhá našim zvířecím miláčkům. Významným aspektem CeBeDe je fakt, že jde o tzv. nepsychotropní látku, jejíž blahodárných účinku si můžete užívat kdykoli, kdekoli a bez obav.

Jak Vám CeBeDe pomůže?

CeBeDe má řadu významných vlastností, přispívá k uvolnění a pomáhá proti zvracení, zmírňuje úzkost a zlepšuje spánek.  Dále má blahodárné účinky při zánětech v těle.

Odrůdy s obsahem CeBeDe umožňují pacientům léčit se konopím a současně dobře fungovat. Pro rekreační uživatele mohou být nové odrůdy s CeBeDe méně intenzivní, ovšem příjemnou alternativou odrůd tradičních.

Jak často můžete používat CeBeDe.

Může být používáno každodenně pro zlepšení kvality vašeho života, spánku, chuti k jídlu, motivace a soustředění. CeBeDe je bezpečné, přírodní a bez nežádoucích stavů.

WHO světová zdravotnická organizace považuje  CeBeDe za alternativní léčbu.

Světová zdravotnická organizace(WHO) považuje CeBeDe za účinnou alternativní léčbu při bolestech, depresích, úzkostech, schizofrenii, autoimunitních onemocnění (jako jsou Crohnova choroba, lupénka či roztroušená skleróza) Alzheimerově chorobě, epilepsii, závislostí (na nikotinu, heroinu či morfinu) nebo na zmírnění vedlejších účinků chemoterapie a mnoho dalších.

WHO uvádí, že CeBeDe má neuroprotektivní, antiepileptické, antipsychotické, anxiolytické, analgetické, protizánětlivé, antiastmatické a protinádorové vlastnosti.

Jak přesně se Cannabidiol extrahuje.

Kanabidiol se extrahuje z listů technického konopí, což znamená, že v podstatě neobsahuje psychoaktivní THC. Na CeBeDe nevzniká fyzická ani psychická závislost a není toxické ani ve velmi vysokých dávkách, jak potvrzuje WHO. Užívání CeBeDe je legální, bezpečné, pro organismus v mnoha ohledech přínosné, a především nepřináší riziko v podobě nežádoucích “Happy” stavů ani vedlejších účinků.

Nevýhoda u CeBeDe je, že organismu trvá poměrně delší dobu, než se účinné látky z CeBeDe absorbují, další nevýhodou je, že organismus nedokáže využít plně potenciálu CeBeDe, přijme pouze okolo 8%. Každopádně máme pro Vás řešení. A to je Nano CeBeDe.

Zázrak zvaný NANO CeBeDe.

Některé z našich produktů obsahují Nano CeBeDe. Jak už sám název napovídá, jedná se kanabidiol extrahovaný formou nanočástic.  Nano CeBeDe má 10x větší vstřebatelnost v lidském těle, a tudíž ho stačí užívat mnohem méně než klasického CeBeDe.

Lidské tělo dokáže vstřebat jen zlomek dávky běžného CeBeDe, protože jeho částice mají velikost kolem 2000 nanometrů, zatímco lidské buňky dokáží velice účinně absorbovat jen látky o velikosti 60–80 nanometrů. Většina CeBeDe koncentrátů běžně dostupných na našem trhu jsou lepkavé hydrofobní látky (MTC oleje), které lze jen těžko rozpustit ve vodě, protože jsou nerozpustné ve vodě, mají nízkou biologickou vstřebatelnost v lidském těle. To značí, že člověk musí zkonzumovat  mnohem větší množství produktu, aby dosáhl žádoucích účinků co má CeBeDe.

Technologie Nano CeBeDe je založena na procesu zvaném nanoemulzifikace, který učiní CeBeDe rozpustným ve vodě -> Nano CeBeDe. Tento produkt, přírodně získaný izolát kanabidiolu je tedy více biologicky dostupnější a pro uživatele efektivnější.

V porovnání s běžným CeBeDe má Nano CeBeDe více jak 100x menší molekuly (něco kolem 16 nanometrů). Díky tomu je rychleji a efektivněji vstřebatelné. Lidské tělo díky Nano CeBeDe nepotřebuje tak velkou dávku jako u běžného CeBeDe, kterou stejně tělo vyloučí.

JAKÉ ZDRAVOTNÍ BENEFITY CeBeDe PŘINÁŠÍ

 • ulevuje od bolestí – akutního i chronického rázu, působí jako přírodní analgetikum
 • potlačuje záněty v těle – prostřednictvím regulace imunitní odpovědi v těle skrz endokanabinoidní systém (ECS)
 • pomáhá relaxaci a uvolnění – jak fyzicky, tak psychicky
 • zlepšuje kvalitu spánku – uvolnění usnadňuje dosažení hlubšího a kvalitnějšího spánku
 • pomáhá k soustředění a zlepšuje paměť – zlepšuje kognitivní funkce mozku
 • prevence proti cukrovce – snižuje inzulinovou rezistenci
 • potlačuje úzkosti a deprese – díky zvyšování hladiny serotoninu v krvi,
 • urychluje hojení – například modřin, otoků či akné
 • pomáhá regeneraci svalstva – například po náročném fyzickém výkonu či úrazu díky svým antikatabolickým vlastnostem( vhodné pro aktivní sportovce)
 • zpomaluje stárnutí – působí jako antioxidant snižující množství volných radikálů v těle a zpomaluje buněčné stárnutí
 • chrání nervovou soustavu – ochraňuje nervové buňky proti nedostatku kyslíku a proti různým toxinům (jako je třeba alkohol aj)